Haberler

Eagle Eye , yeni jenerasyon Vigilant Battery Monitoring Sistemini çıkardı. IEEE, NERC gibi standartlara uyumlu, kolay monte edilebilen, 240 akü ve 8 hatta kadar izleme yapabilen, TCP/IP, MODBUS gibi tüm protokoller ile çalışabilen Vigilant BMS ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilir, linkteki dokümandan teknik detaylara erişebilirsiniz. :

Vigilant Battery Monitoring Video

Vigilant Battery Monitoing Spec Sheet

Ex Heat endüstriyel alanlarda kullanma amaçlı, pantentli MFH-SA Güvenli Alan Fan Isıtıcısı üretmeye başladı. Depolar, pompa istasyonları, gemiler gibi kolay, çabuk ve güvenli ısıtıcı ihtiyacının olabileceği uygulamalarda portatif, kurulum gerektirmeyen, yüksek güvelik özellikleri ile öne çıkmaktadır. Detaylı bilgi için ..

MFH-SA Spec Sheet

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kılıç sınıfı hücumbotta Jeneratör shock mount bağlantıları için Lo-Rez BR1-L model vibrasyon izolatörleri devreye alındı ve başarı ile uygulandı. Sıcaklık, nem gibi ortam şartlarında etkilenmeden ağır şartlarda çalışabilen çelik yaylı vibrasyon izolatörleri ile ilgili detaylı bilgi için  ….

Lo-Rez Isolator